קורס בניית ציפורניים בחיפה

ידיים יפות וציפורניים עשויות הן חלק בלתי נפרד ממראה נשי ומטופח. העובדה הזו היא שהפכה את טרנד בניית הציפורניים לאחד הלוהטים ביותר בעשורים האחרונים כאן בישראל ובעולם כולו. קורסים וסדנאות לעיצוב ובנייה של ציפורניים צצו להם כפטריות לאחר הגשם ונשים רבות התאהבו בתחום, השתלבו בקורס מקצועי המלמד כיצד לבצע את טיפולי הציפורניים ובחרו בו כמקצוע לכל דבר.

מכיוון שמדובר בתחום רחב יחסית הוא נמצא בפיתוח וכל העת מתפתחות להן שיטות עבודה שונות וייחודיות, כאשר אחת החשובות והמשמעותיות שביניהן היא שיטת הביו סקלפצ'ר, שיטה טבעית לבניית ציפורניים שאינה פולשנית ואינה פוגעת במרקם הציפורן (ללא שיוף או גירוד שכבת הציפורן הטבעית). השיטה דוגלת בשימוש בחומרים טבעיים, מפוקחת על ידי ה- FDA  האמריקאי וגם על ידי משרד הבריאות הישראלי.

ללמוד במכללת ביו סקלפצ'ר, רק בקניון הבוטיק פנורמה

לחברת ביו סקלפצ'ר העולמית ארבע סניפים בישראל, עם אופק ממשי להתרחבות רבה יותר, אחד מארבעת סניפי הדגל הללו ממוקם אצלנו בקניון הבוטיק פנורמה. בסניף ניתן לזכות בטיפולי יופי וטיפוח לציפורניים כמו גם להשתלב בקורסי הלימוד השונים.

קורס בניית ציפורניים בחיפה מוצע לכם במחיר אטרקטיבי, צרו קשר עם החנות או היכנסו לסניף שבמרכז פנורמה ותוכלו ליהנות משירות אישי ותשובות ישירות לכל השאלות.

ומה בקורס? לימוד שיטות עבודה חדשניות, הכרת השיטה על בורייה לרבות כל הטכניקות, חומרי הגלם וכו', שיעורים תאורטיים ומעשיים ולבוגרי הקורס בהצלחה תעודה בינלאומית לעיסוק בבניית ציפורניים בשיטת ביו סקלפצ'ר.

רוצים להגיע לטיפול יופי או ללמוד בקורס בניית ציפורניים בחיפה?אצלנו בקניון תמיד מגיע לכם יותר

המיקום שלנו מרכזי ונפלא ומאפשר לכם גישה נוחה מכל מקום בחיפה. ברגל, באוטובוס ובאוטו כמובן. לא צריך לחשוב פעמיים לרשותכם חניון מוסדר ומקורה ממש מתחת למבנה עצמו (ברכישה מעל 125 ש"ח באחת מחנויות הקניון תוכלו ליהנות משובר בן שעתיים לחנייה חינם). כך שבמידה ותמהרו או אם תערכו לפתע שופינג גדול מהצפוי לא תיאלצו ללכת קילומטרים עד לחניית הרכב שלכם.

מלבד זאת תוכלו ליהנות מהאווירה האירופאית, ממוזיקת הרקע הנעימה, מהמרחב הנעים והמקורה, ומחנויות ייחודיות ופריטים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

אל תחשבו פעמיים, היכנסו עוד היום לקניון הבוטיק פנורמה (קומת הכניסה של מלון פנורמה חיפה), על צלע ההר, לצד גני הבאהיים, מול הים והנוף היפה ביותר בארץ, וחפשו אחר סניף הדגל של ביו סקלפצ'ר הנמצאת במפלס הראשון.

את שעת ההפסקה תוכלו לבלות באחד מבתי הקפה או המסעדה שבלב הבוטיק, הקפה הנפלא יחד עם מוסיקת הרקע יעניקו לכם בדיוק את השלווה והרוגע להם את זקוקה. רק אל תשכחו לערוך סיבוב נוסף בחנויות המעצבים הפזורות בקניון ולשאול על המבצעים החמים ביותר של העונה.

קניון הבוטיק פנורמה, מרכז פנורמה, שד' הנשיא 109, טל: 04-8375011